yonetim@sgd.org.tr

Sosyal Güvenlik Denetmen Yardımcıları İle Kahvaltı Programı

Sosyal Güvenlik Denetmen Yardımcıları İle Kahvaltı Programı

181ÇAS-GEM de hizmet içi eğitim programında bulunan mesleğimize son katılan Sosyal Güvenlik Denetmen Yardımcılarını; Sosyal Güvenlik Denetmenleri Derneği Yönetim Kurulu olarak ziyaret ettik. Yoğun eğitim programında bulunan Denetmen Yardımcısı arkadaşlarımızla sabah kahvaltısında bir araya geldik.

Denetmen Yardımcısı arkadaşlarımızın tam katılımı ile gerçekleştirilen kahvaltıda; kendilerinin görevli bulundukları illerde ve eğitimlerde yaşadıkları sorunlar, almış oldukları eğitimlerin verimliliği ve yapılacak olan yetki sınavı ile ilgili görüş alışverişinde bulunulmuştur.

Denetmen Yardimcilari Kahvalti Programi

Yapılan kahvaltı programında yetki alacak arkadaşlarımızın tam katılımı mesleğimize karşı gösterdikleri önemi ortaya koymuştur. Mesleğimize son katılan arkadaşlarımızdan almış olduğumuz enerji ile mesleğimizi daha da ileriye taşıyacağımızı bir kez daha ve daha güçlü şekilde hissettik. Arkadaşlarımızın mesleğimize olan aidiyet duygusu ise bizleri daha da gururlandırmıştır.

Denetmen Yardımcısı arkadaşlarımız ile yapılan görüş alışverişinde; mesleğimizle ilgili tüm konularda son derece duyarlı olmaları Yönetim Kurulumuz tarafından takdirle karşılanmıştır. Mesleğimizi ileriye taşıma noktasında Dernek olarak daha önce olduğu gibi bundan sonrada yapılacak çalışmaların aynı kararlılıkla devam edeceği kendilerine iletilmiştir.

Kahvaltı programımıza katılan saygıdeğer meslektaşlarımıza teşekkürlerimizi iletir yapılacak olan yetki sınavında da başarılar dileriz.