Kızılırmak Sok. No:18/2 Kızılay Çankaya / Ankara
admin@sgd.org.tr

Dernek Genel Kurulumuz Gerçekleşti

Dernek Genel Kurulumuz Gerçekleşti

sgd-thumbDerneğimizin 7. Olağan Genel Kurulu 12.09.2015 tarihinde SİYAV Otelde gerçekleşti. Şehir dışından gelen meslektaşlarımızla birlikte yapılan Genel Kurulumuzda, Sosyal Güvenlik Denetmenleri Derneğine ve Mesleğimize sağlamış olduğu katkılardan ötürü Tuncay CEVHEROĞLU’na plaket takdim edildi. Tuncay CEVHEROĞLU konuşmasında kazanımların kolay olmadığını, mücadele etmek suretiyle gerçekleştiğini, Dernek Yönetiminin 2 sene içerisinde önemli mücadeleler verdiğini belirtti.

   Sonrasında Divan Kurulu belirlendi. Divan Kurulu Servet AVADOS başkanlığında Turan AYAR, Zafer Ali ÜRKMEZ ve Veysel YURDABAYRAK’tan oluştu. Vatanı ve Milleti için şehit düşen asker ve polislerimiz için bir dakikalık saygı duruşundan sonra İstiklal marşı söylendi.

   Dernek Başkanımız Mustafa DUMAN konuşmasında “07.09.2013 tarihinde 2. Olağan Genel Kurulda devraldığımız Sosyal Güvenlik Denetmenleri Derneğini, çok şükür ki önemli çalışmalara imza atarak bu noktaya getirdik ve ciddi bir kurumsallaşma sağladık.

   Bu görevi ilk devraldığımızda zor ve emek isteyen bir iş olduğunu biliyorduk. Mesleğimizden kaynaklı işler ve özel hayatımızdaki sorumluluklarımızdan fedakârlık ederek Dernek işlerini yürütmek gerçekten kolay olmadı. Ama yılmadık, iki seneyi verimli bir şekilde geçirdik. “ diyerek iki sene içerisinde yapılan faaliyetleri anlattı.

  Mali konularla ilgili hususların ibrası ve Tüzüğümüzdeki bazı maddelerin değişmesinden sonra  Sosyal Güvenlik Denetmenleri Derneğinin yeni yönetim ve denetim kurulları oy birliği ile kabul edildi. Buna Göre Sosyal Güvenlik Denetmenleri Derneği yeni yeni yönetim ve denetim kurulları şu şekilde oluştu.

YÖNETİM KURULU YÖNETİM KURULU YEDEK
1 Mustafa DUMAN 1 Bülent AYDOĞAN
2 Murat ERSOY 2 Fatih Ahmet BAKIR
3 Ömer Faruk BATUR 3 Dilek ÖZBEK
4 Ayşen KAYA 4 Mehmet Uğur YAVUZ
5 Mehmet YALÇIN 5 Funda SÖYLER
6 Özgür GÖKÇE 6 Sinem GÖKSU
7 Mustafa KILIÇ 7 Mert Can ALAYBEYOĞLU
8 Hilal ŞAŞMAZ  
9 Özkan ÖZDEMİR  

 

DENETİM KURULU DENETİM KURULU YEDEK
1 Mehmet CAN 1 Alper ÇELİKKOL
2 Abdulkadir MERCAN 2 Hidayet MERCAN
3 Mehmet ÖNDER 3 Ayda AKDEMİR
4 Caner TUNCEL 4 Ayşenur ÜZER
5 Halil AKTEPE 5 Betül GÜÇLÜ

   Temenni ve dilek konuşmalarını Şanlıurfa ilimizde görevli Veysel YURDABAYRAK ve İstanbul Şube Başkanı Burcu ŞENSOY yaptı. Veysel YURDABAYRAK Sosyal Güvenlik Denetmenlerinin mevzuatsal sıkıntılarından bahsederek bunların çözümü için girişim yapılması gerektiğinden bahsetti. Burcu ŞENSOY birlik ve beraberlik içerisinde bir çok kazanımların geleceğini söyleyerek yeni yönetime hayırlı olsun temennisinde bulundu.

   Dernek Başkanı Mustafa DUMAN yeni yönetimi ile çıktığı teşekkür konuşmasında “ Mesleğimiz adına bir kazanım gerçekleşecekse bunun birlik ve beraberlik içerisinde gerçekleşmesi gerektiğini, Yeni Yönetim Kurulu ile birlikte tüm meslektaşlara bu noktada önemli işler düştüğünü “ belirterek Genel Kurula katılan arkadaşlara teşekkür etti.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.