yonetim@sgd.org.tr

Kurum Başkanımızla Görüşme Gerçekleştirildi

Kurum Başkanımızla Görüşme Gerçekleştirildi

baskan-gorusme-thumbSosyal Güvenlik Kurumu Başkanı Dr. Mehmet Selim BAĞLI Derneğimizi Makamında kabul etti.  Görüşmeye Dernek Başkanımız Mustafa DUMAN’ın yanı sıra Başkan Yardımcımız Ömer Faruk BATUR, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Özgür GÖKÇE ve Mustafa KILIÇ ile üyemiz Hüseyin ERKEÇ katıldılar.

baskan-gorusme

SGK Başkanı Sayın Dr. Mehmet Selim BAĞLI’ yı ziyaretimiz.

   Dernek Başkanımız Mustafa DUMAN, Sn. BAĞLI’ya, Müsteşar Yardımcısı iken de kendisiyle sık sık görüştüklerini ve fikir alışverişinde bulunduklarını, ayrıca Kurum Başkanlığına atanmasından tüm Sosyal Güvenlik Denetmenlerinin duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Yine Sosyal Güvenlik Denetmenlerinin tanıtımı ile yaşanan sorunlar ve çözüm önerileri ile ilgili bir rapor takdim etti.

   Kurum Başkanımız Sn. Mehmet Selim BAĞLI, Sosyal Güvenlik Denetmenlerini çok önemsediğini, özlük haklarından ve yapısal sorunlardan kaynaklı sorunlarını çok iyi bildiğini, hatta başka kurumlarda da sık sık gündeme getirdiğini el birliği ile bu sorunları çözmeye çalışacağını belirtmiştir.

   Olumlu geçen görüşme sonrasında,  Dernek Yönetimimiz Dr. M. Selim BAĞLI’ya Kurum Başkanlığına atanması hasebiyle Çanakkale ilimizde diktirdiği fidanlar için plaket takdim etti.

   Gösterdiği yakın ilgiden dolayı sayın Kurum Başkanımıza teşekkür ediyoruz.

 

Bir cevap

  1. mehmet erciyas dedi ki:

    Bu sorunun çözülmesini büyük bir umutla bekliyoruz.Derneğe teşekkür ediyoruz çabaları adına…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.