Kızılırmak Sok. No:18/2 Kızılay Çankaya / Ankara
admin@sgd.org.tr

Derneğimizin İlk Hakemli Yayını “Bakış Açısı” Çıktı

Derneğimizin İlk Hakemli Yayını “Bakış Açısı” Çıktı

bakisacisi-thumbSosyal Güvenlik Denetmenleri Derneği’ nin; iş ve sosyal güvenlik hukuku, çalışma ekonomisi, sosyal politika ve iş sağlığı ve güvenliği alanlarında yazılmış makaleler içeren hakemli dergisi ‘Bakış Açısı’ nın yeni sayısı çıktı.

   Prof. Dr. Ali Nazım SÖZER, Prof. Dr. Faruk SAPANCALI, Prof. Dr. Halil İbrahim SARIOĞLU,  Prof. Dr. Kadir ARICI, Prof. Dr. Kuvvet LORDOĞLU, Prof. Dr. Nevzat GÜLDİKEN,  Prof. Dr. Oğuz KARADENİZ, Prof. Dr. Ömer EKMEKÇİ, Prof. Dr. Yusuf ALPER, Doç. Dr. Ergün YAZICI, Doç. Dr. Halis BAŞEL, Doç. Dr. Handan KUMAŞ, Doç. Dr. Mustafa ÖZTÜRK, Doç. Dr. Şebnem GÖKÇEOĞLU BALCI, Yrd. Doç. Dr. Ahmet Utku ERDAYI, Yrd. Doç. Dr.Ali Haydar SOYSÜREN, Yrd. Doç. Dr. Dilek ESER, Yrd. Doç. Dr. Hatice DAYAR, Yrd. Doç. Dr. Müslim DEMİR, Dr. Bülent ARPAT, Dr. Denizcan KUTLU ve Dr. Murat CEYHAN’ ın hakem kurulunda yer aldığı dergi 4 üncü sayısıyla çalışma hayatına yeni bir bakış açısı kazandırıyor.

   Daha önce de biri uluslararası olmak üzere Pamukkale Üniversitesince düzenlenen iki sempozyuma paydaş olan Sosyal Güvenlik Denetmenleri bilgi ve birikimlerini her alana yaymaya devam ediyor.

   İşyerlerinin genel denetimi, kayıt dışı sigortalılık, ortak sağlık ve güvenlik birimleri, sigortalılık, hak sahipliği, gelir ve aylık alanlara ilişkin sağlık, sigorta, iş kazası ve meslek hastalığı gibi çalışma hayatında 20 farklı konuda denetim, kontrol ve inceleme işlemlerinin yapılması ve raporlanması işlemlerini yürüten sosyal güvenlik denetmenlerinin sahadaki pratik birikimlerinin, ulusal ve uluslararası düzeyde teorik birikimleriyle birleştirilmesi neticesinde hazırlanan makalelerden oluşan derginin çalışma hayatının tüm taraflarına fayda sağlayacağını düşünüyor, başarılarının devamını diliyoruz.

bakisacisi

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.