Kızılırmak Sok. No:18/2 Kızılay Çankaya / Ankara
admin@sgd.org.tr

Derneğimiz İstanbul Şubesi’nin Faaliyetleri

Derneğimiz İstanbul Şubesi’nin Faaliyetleri

s1-thumbSosyal Güvenlik Denetmenleri Derneği İstanbul Şubesi faaliyetlerine  tüm hızıyla devam etmektedir.

    Sosyal Güvenlik Denetmenleri Derneği İstanbul Şube Yönetimi Şişli Sosyal Güvenlik Merkez Müdürü olarak göreve atanan Reşat MERTTİR Üstadımıza hayırlı olsun dileklerini iletti. Kendisine görevinde tekrar başarılar dileriz.

resatmerttir-ziyaret


   Sosyal Güvenlik Denetmenleri Derneği İstanbul Şube Yönetimi Pendik Sosyal Güvenlik Merkezi Denetim Birimimizi ziyaret etti ve değerli meslektaşlarımız ile mesleki değerlendirmeler yapıldı.

pendik-ziyaret


   Sosyal Güvenlik Denetmenleri Derneği Genel Merkezimizin düzenlediği 10.yıl buluşmasında Ankara’da SGK Başkanı Mehmet Selim BAĞLI ile İstanbul Şube Yönetim Kurulu Başkanı Burcu ŞENSOY mesleki beklentileri, sorunlarımızı çözüm önerileri ile birlikte paylaştı. Organizasyonda emeği geçen Genel Başkan Mustafa DUMAN ve Değerli Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür ederiz. Nice 10 yıllara…

ankara-kahvalti


   Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN ve Bakanımız Sayın Süleyman SOYLU’nun katılımlarıyla düzenlenen 8.İş sağlığı ve Güvenliği konferansına İstanbul’daki Sosyal Güvenlik Denetmenleri olarak katıldık. Bakanımız Sayın Süleyman SOYLU ile Sosyal Güvenlik Denetmenleri Derneği İstanbul Şube Yönetim Kurulu Başkanı Burcu ŞENSOY ve Başkan Yardımcısı Hakan AKDENİZ mesleki beklentilerimizi paylaştı. Ayrıca konferansta sunumlarını gerçekleştiren meslektaşlarımız Bünyamin ESEN ve Kübra KOÇ’a katkılarından ötürü teşekkür ederiz.

issagligi


   Sosyal Güvenlik Denetmenleri Derneği İstanbul Şube Yönetimi yeterlik sınavını aşan 2. Dönem meslektaşlarımızla bir araya geldi. Yönetim Kurulu Başkanı Burcu ŞENSOY ve Genel Sekreter Ersin EMİRE tarafından kendilerine adil ve başarılı olmaları temennilerinde bulunuldu.

s6


Sosyal Güvenlik Denetmenleri Derneği İstanbul Şube Yönetimi mesleğimize yeni başlayan 6. Dönem meslektaşlarımızla bir araya geldi.”Mesleğimize Hoşgediniz” buluşmasında Sosyal Güvenlik Denetmenlik mesleğinin ve derneğimizin kronolojik gelişimi, bugünü ve geleceği hakkında bilgilendirme yapıldı. Kendilerine ilgi ve desteklerinden ötürü teşekkür eder, mesleğimizin hayırlı olmasını dileriz.

s7

s8

s9

s10

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.