yonetim@sgd.org.tr

Geleneksel İftar Programımız

Geleneksel İftar Programımız

a1-thumbSosyal Güvenlik Denetmenleri Derneği’nin her yıl Ramazan ayının ilk Cuma günü gerçekleştirdiği iftar programı bu sene de Bera & Ankara Otel’de gerçekleştirildi. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Sn. Orhan YEGİN ile Kurum Başkanımız Sn. Dr. M. Selim BAĞLI’nın onur konuğu olduğu programımızda İş Teftiş Kurulu Başkanı Hulusi AY, Genel Müdür İsmail YILMAZ,İş Teftiş Kurulu Başkan Yardımcısı Erol Güner, Derneğimizin bir önceki dönem başkanı ve Bakan Danışmanı Tuncay CEVHEROĞLU, Daire Başkanı Kurum Başkan Danışmanı Dengi ÖZER, KADİM Daire Başkanı Yakup SÜNGÜ ve Ankara Sosyal Güvenlik İl Müdürü İsmail SEVİNÇ’in katılımlarıyla üst düzey bir program gerçekleşti.

a2

   Sivil Toplum Örgütlerinden İş Müfettişleri Derneği Başkanı Osman Nejat GÜNERİ, Sosyal Güvenlik Uzmanları Derneği Başkanı Ahmet Yalçın YALÇINKAYA,  Sosyal Güvenlik Şefleri Derneği Fatma Ülkü İNCE ve Sosyal Güvenlik Denetmenleri Derneği İstanbul Şube Başkanı Burcu ŞENSOY’ un katılımları bizleri ayrıca mutlu etti.

a3

   Sosyal Güvenlik Denetmenlerinin tanıtım videosu ile başlayan program Sosyal Güvenlik Denetmenleri Derneği Başkanı Mustafa DUMAN’ ın konuşması ile devam etti. Sn. Duman konuşmasında Ramazanın önemi, birlik beraberlik ve Derneğin 10. Yıl kapsamındaki etkinliklerine değindi. Sonrasında her daim personelinin yanında olan Kurum Başkanımız Sn. BAĞLI konuşmasında “ Kurumumuzun bel kemiği olan Sosyal Güvenlik Denetmenlerinin her zaman yanında olacağız. Mesleki birkaç sorununuzu hallettik sayılır. İstişare ile diğer sorunları da halledeceğiz” demiştir. Programımıza gelerek bizleri onurlandıran ÇSGB Bakan Yardımcısı Sn. YEGİN “ Kurumun dışarıdaki yüzü olarak çok önemli işlere imza atmaktasınız. İşçi ve işveren dengesi gözetilerek kayıt dışı istihdamla mücadele ediyorsunuz. Allah hepinize bu işi hakkıyla yapabilmeyi nasip eylesin” diyerek konuşmasında Sosyal Güvenlik Denetmenliği mesleğini önemsediğini belirtmiştir.

a4

   Güzel dileklerle başlayan ve güzel temennilerle biten iftar programına ciddi bir katılım gösteren Değerli Meslektaşlarımıza teşekkür eder, hayırlı ramazanlar dileriz.

a1

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.