admin@sgd.org.tr

Derneğimiz İstanbul Şubesi Faaliyetleri

Derneğimiz İstanbul Şubesi Faaliyetleri

Sosyal Güvenlik Denetmenleri Derneği İstanbul Şube Yönetim Kurulu tarafından düzenlenen yemekte 8 Mart Emekçi Kadınlar gününde İstanbul’da görev yapan meslektaşlarımız ve Merkez Müdürlerimiz Ferda ÖZKALENDER, Gamze PAK, Halime GOCUK ve Reyhan ÖZCAN bir araya geldi. İstanbul Şube Yönetim Kurulu Başkanı Burcu ŞENSOY kadınların dünyada ve

ülkemizde daha barışçıl bir dünya için verdikleri mücadelede ve SGK’da Sosyal Güvenlik bilincinin tesisinde önemlerine vurgu yaptı. Etkinlik Arzu DOĞAN’ın türküleri ile son buldu.


Sosyal Güvenlik Denetmenleri Derneği İstanbul Şube Yönetim Kurulu İstanbul’da göreve başlayan 7.dönem meslektaşlarımızla “mesleğimize hoş geldiniz” toplantısı gerçekleştirdi. Kendilerine görevlerinde başarılar dileriz.

Sosyal Güvenlik Denetmenleri Derneği İstanbul Şubesi İş Sağlığı ve Güvenliği Sivil Toplum Kuruluşları Çalıştayına katıldı. İş Sağlığı ve Güvenliği kültürünün gelişiminde Sosyal Güvenlik Denetmenlerinin önemine değinildi.

İstanbul’da görev yapan Sosyal Güvenlik Denetmenleri Esenler’de görev yapan 6. ve 7. Dönem Denetmen Yardımcısı arkadaşlarımıza yönelik eğitimler gerçekleştirdi.


Sosyal Güvenlik Denetmenleri Derneği İstanbul Şubesi Abant gezi organizasyonu gerçekleştirdi. Emeği geçen Fikret DEKDAŞ, Huriye SANCAK ve Mustafa GENÇ olmak üzere tüm meslektaşlarımıza çok teşekkür eder, en iyi kardan adam yapan Denetmen ödülünü alan arkadaşlarımızı tebrik ederiz.
Sosyal Güvenlik Denetmenleri Derneği İstanbul Şube Yönetim Kurulu Başkanı Burcu ŞENSOY ve Genel Sekreteri Ersin EMİRE Kartal Sosyal Güvenlik Merkez Müdürü Coşkun BİLGİN ve Kadıköy Sosyal Güvenlik Merkez Müdürü Kamil BERKİN’e ziyaret gerçekleştirerek yeni görevlerinde başarılar diledi.

Sosyal Güvenlik Denetmenleri Derneği İstanbul Şube Yönetim Kurulu Başkanı Burcu ŞENSOY, Sayman İbrahim KILIÇ, Denetleme Kurulu Üyesi Faruk TOKAY ve Ahmet KURTULUŞ ile İl Müdür Yardımcımız İbrahim HELVA’ya ziyarette bulundu.

Sosyal Güvenlik Denetmenleri Derneği İstanbul Şube Yönetim Kurulu Başkanı Burcu ŞENSOY, Sayman İbrahim KILIÇ, Denetleme Kurulu Üyesi Faruk TOKAY ve Arzu DOĞAN İstanbul İşkur İl Müdürü olarak görevine başlayan Yunus YELMEN, İstanbul Sosyal Güvenlik İl Müdür Yardımcısı Oğuzhan SAĞLAM ve Beyoğlu Sosyal Güvenlik Merkez Müdürü Adem POLAT’a ziyarette bulunarak görevlerinde başarılar diledi.


 

Bir cevap

  1. Kemal dedi ki:

    Sayın denetmenler 1 aydır dosya verdim hala sisteme kayıt olacak ve ben hala calısıyorum ve elimde günlük imza defteri nüsnası var varide numaram 1601687 Lütfen gelin artık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.