yonetim@sgd.org.tr

Dernek Genel Merkezi Tarafından İstanbul Şube Ziyaret Edildi

Dernek Genel Merkezi Tarafından İstanbul Şube Ziyaret Edildi

  22.02.2018 tarihinde İstanbul’da görev yapan meslektaşlarımız ziyaret edilmiştir. Ziyarete, Sosyal Güvenlik Denetmenleri Derneği Genel Başkanı Sinan Uzunpınar, Genel Başkan Yardımcıları Fatma Hacıoğlu, Şerafettin Yıldız ve Genel Sekreter Hasan Ümit Fırat katılmıştır. Sosyal Güvenlik Denetmenleri Derneği İstanbul Şube Başkanı Burcu Şensoy ve İstanbul Şube Yönetim Kurulu ile toplantı gerçekleştirilmiştir. İstanbul şube faaliyetleri hakkında bilgi alınmıştır.

  Kartal, Esenler, Beyoğlu ve Gaziosmanpaşa Sosyal Güvenlik Merkezlerinde görev yapan meslektaşlarımızla bir araya gelinmiş ve meslektaşlarımızın sorunları hakkında bilgi alınmıştır. Meslektaşlarımızın sorunlarının yerel bazda giderilmesi için İstanbul Sosyal Güvenlik İl Müdürü Murat Göktaş ile görüşme gerçekleştirilmiştir. Uygulamada karşılaşılan birçok sorun gündeme getirilmiş, çözüm önerilerimiz ve taleplerimiz iletilmiştir. Ayrıca meslektaşımız Fatih Sosyal Güvenlik Merkez Müdürü Coşkun Bilgin’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunulmuştur.

  Nazik misafirperverliklerinden dolayı öncelikle Burcu Şensoy ve yönetim kurulunda görev alan çalışma arkadaşlarına, İstanbul’da görev yapan tüm meslektaşlarımıza, İl Müdürü Göktaş’a ve Merkez Müdürlerine teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.