yonetim@sgd.org.tr

Bakış Açısı’ nın Sekizinci Sayısı Yayınlandı

Bakış Açısı’ nın Sekizinci Sayısı Yayınlandı

  Derneğimiz yayını olan “Çalışma ve Sosyal Güvenlik Hayatına Denetmenlerin Bakış Açısı” adlı hakemli dergimizin sekizinci sayısı yayınlanmış ve dağıtımı başlamıştır.

  Dergimiz, mesleğimizin görev sahası ile ilgili akademik çalışmalara katkıda bulunmakla kalmayıp sahadan gelen tecrübesiyle akademik çalışmalara yön veren Sosyal Güvenlik Denetmenlerinin büyük ilgi ve desteğiyle yayın hayatına devam ederek sekizinci sayısına ulaşmış olup daha da ileriye taşınacağı muhakkaktır.

  Zengin içeriği ve kapsamlı makaleleriyle dikkat çeken dergimiz tüm üniversitelerin Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümleri ile Kurum teşkilâtımıza, bürokratlara, sendika ve sivil toplum kuruluşlarına iletilmektedir.

  Bu vesileyle dergimize katkıda bulunan eser sahiplerine, Hakem Kurulu’nda yer alan akademisyenlere, Yayın Kurulu’nda görev yapan meslektaşlarımıza ve Sorumlu Yazı İşleri Müdürü meslektaşımız Mustafa Kılıç’a teşekkür ederiz.

  Dergimiz hakkındaki görüş ve önerilerinizi, sonraki sayı için dergimizde yayınlanmasını istediğiniz makaleleri sgdenetmenleridernegi@gmail.com mail adresine bekleriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.