Şube ve İl Temsilcilikleri

ŞUBE YÖNETİM KURULU

Asıl Üyelerin Adı ve SOYADI Yedek Üyelerin Adı ve SOYADI
1 Mustafa YAMAN (BAŞKAN)

1

Necati Erdinç ERTÜRK
2 Murat ASAR (Başkan Yardımcısı)

2

Çağlar TÜRKER
3 Sevil LALE TOPRAK

3

Sinan ERTUĞRUL
4 Melih TÜRE

4

Muhammed Nurullah BAŞARAN
5 Mustafa GENÇ

5

Ceylan CANDEMİR ÇINAR
6 Necmettin ARTUN

6

Osman İZGİ
7 Mahmut UNUTMAZ

7

Şakir Ukbe Musap YILMAZ

 

ŞUBE DENETİM KURULU

Asıl Üyelerin Adı ve SOYADI Yedek Üyelerin Adı ve SOYADI
1 Yasin İNCE

1

Salih ELGÜN
2 Ümit BİLGİN

2

Abdurrahman DAĞ
3 Seyhan AKYÜREK

3

Bilal KARA

 

SOSYAL GÜVENLİK DENETMENLERİ DERNEĞİ İL TEMSİLCİLERİ
(GÜNCELLENECEKTİR)
ADANA Ali YAMAN
ADIYAMAN Çağlar NAVRUZ
AFYON Müslim Ersin BAL
AĞRI Mehmet Oğuzhan AKGÜL
AMASYA Kadir KALELİ
ANKARA (Dernek Başkanı) Sinan UZUNPINAR
ANTALYA Emrah HÖÇÜK
ARDAHAN Alper ÜSTÜN
ARTVİN Gözde MUTLU
AYDIN Tamer TIRPANCI
BALIKESİR Gökhan HOCAOĞLU
BARTIN Göksel ÖZDEMİR
BATMAN Abdullah EKMEN
BAYBURT Metin COŞKUN
BİLECİK Arslan BALKAN
BİNGÖL Mahmut KUTLU
BİTLİS Sinan BAYÖLEK
BOLU Hasan Bahri BAYLAV
BURDUR Saim Şinasi TÜRKCAN
BURSA Zübeyde KURU
ÇANAKKALE İbrahim KÜTÜKÇÜ
ÇANKIRI Tarık ALABAY
ÇORUM Sefa YILDIRIM
DENİZLİ Duran YILDIRIM
DİYARBAKIR Aydın FİDAN
DÜZCE Yunus KONUR
EDİRNE Ogün YAYGIN
ELAZIĞ Adil TİMUR
ERZİNCAN Metin YILDIRIM
ERZURUM Emre DEMİR
ESKİŞEHİR Volkan ÖZYURT
GAZİANTEP Gökhan BEDİR
GİRESUN Bülent GÜNAY
GÜMÜŞHANE Selçuk ÖZDEMİR
HAKKARİ Fatih UZAK
HATAY Doğan SARIBAL
IĞDIR Okan DEMİR
ISPARTA Halil MANAY
MERSİN Murat KÜÇÜKAKÇA
İZMİR Bekir TURASI
KARS
KASTAMONU
KAYSERİ Serdar BİLGEÇ
KIRKLARELİ Mustafa AKCAN
KIRŞEHİR Erdal SARIGÜL
KOCAELİ Şentürk TOPKAYA
KONYA Sami ÖNER
KÜTAHYA Mehmet CAN
MANİSA Özer DEMİRDİZEN
MALATYA
KAHRAMANMARAŞ
MARDİN Metin BODUR
MUĞLA Bülent ÖNGE
MUŞ Mustafa TEMİZKAN
NEVŞEHİR İbrahim OSAN
NİĞDE Eray BUZ
ORDU Volkan CERAN
RİZE Yasin İSMAİL
SAKARYA Erhan YAZICI
SAMSUN Yılmaz GÜMRÜKÇÜ
SİİRT Kerem DÖNMEZ
SİNOP Ümit ERYAŞAR
SİVAS Ebubekir KALELİ
TEKİRDAĞ Necdet AKIN
TOKAT
TRABZON İSMAİL KOCAMAN
TUNCELİ Mahir KARAMAN
ŞANLIURFA
UŞAK Ömer ARIK
VAN Mehmet Gani DALILIÇ
YOZGAT ibrahim AYDIN
ZONGULDAK Oktan DERELİ
AKSARAY Yakup ÜNSAL
BAYBURT
KARAMAN Ömer ÇELEBİ
KIRIKKALE Hasan Ümit FIRAT
BATMAN Abdullah EKMEN
ŞIRNAK
BARTIN Göksel ÖZDEMİR
ARDAHAN
IĞDIR Fikret GÜZEL
YALOVA Özgür UÇAR
KARABÜK Aykut ERKUŞ
KİLİS
OSMANİYE Cengiz TIRAŞ
DÜZCE Ahmet Çağlar ARSLAN

Not 1: Dernek genel merkezinin Ankara’da bulunması ve İstanbul’da dernek şubesinin oluşturulması nedeniyle bu iki ilimize il temsilcisi ataması yapılmamıştır.