yonetim@sgd.org.tr

Bağımsız Denetçiler Derneğini Ağırladık

Bağımsız Denetçiler Derneğini Ağırladık

171[1]Bağımsız Denetçiler Derneği Başkanı Abdullah ÇAVUŞ ile oldukça faydalı bir görüşme gerçekleştirildi. Görüşmede SGK Başkan Danışmanı Süleyman DEMİR, Alfa Beta Bağımsız Denetim ve Danışmanlık A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Burhanettin YAŞARTÜRK ve THK Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Koorsinatörü Didem GÖÇMEN’de hazır bulundu.

Sosyal Güvenlik Denetmenleri Derneği Başkanı Mustafa DUMAN ” Sivil toplum kuruluşlarına önem verdiklerini, her türlü kazanımların ancak birlik ve beraberlik yolu ile mümkün olabileceğini belirterek, Sosyal Güvenlik Denetmenleri Derneğinin gerek meslek gerekse dernek olarak faaliyetlerinin bu yönde olduğu belirtti. Mesleki çalışmalarının yanında  Pamukkale Üniversitesi ile ortaklaşa düzenlenen 1. Ulusal Sosyal Koruma Sempozyumunun önemli bir bilimsel etki oluşturduğunu ve Sosyal Güvenlik Denetmenleri Derneğinin resmi yayın organı Bakış Açısı dergisinin 81 ilde dağıtılarak Çalışma Hayatına önemli katkılar sağladığından bahsetti.
“İtimad kontrole mani değildir.”  sloganı ile yola çıkan BADED  Başkanı Abdullah ÇAVUŞ ise Sosyal Güvenlik Denetmenleri Derneğini ve mesleğini iyi bildiklerini Vergi Denetmenlerinin  mücadele ruhunu Sosyal Güvenlik Denetmenlerinde de gördüğünü, bilimsel noktada her zaman işbirliğine var olduğunu belirtmiştir.
Önemli çalışmalara imza atan BADED Başkanına teşekkür ediyor. Bir sivil toplum kuruluşu olarak başarılarının devamını diliyoruz.