yonetim@sgd.org.tr

Derneğimiz İstanbul Şubesi İftar Buluşması

Derneğimiz İstanbul Şubesi İftar Buluşması

24 Haziran 2016 tarihinde, Sosyal Güvenlik Denetmenleri Derneği İstanbul Şubesi tarafından düzenlenen geleneksel iftar yemeğinde İstanbul’da görev yapan meslektaşlarımız bir araya geldi.

İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Burcu ŞENSOY’ un açılış konuşması ile başlayan programda; Dr. Resul KURT, İstanbul Sosyal Güvenlik İl Müdürü Murat GÖKTAŞ, Dernek Başkanı Mustafa DUMAN ve Dernek Başkan Yardımcısı Ömer Faruk BATUR, Dernek Eski Başkanımız ve ÇSGB bakan danışmanı Tuncay CEVHEROĞLU, Daire Başkanlarımız Zafer Ali ÜRKMEZ, M. Akif ERDEM, Yakup SÜNGU, Prof. Dr. Zeki PARLAK, İl Müdür Yardımcılarımız, Merkez Müdürlerimiz ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerinin değerli katılımları ile iftar programı gerçekleştirildi.

e2

e1

   Açılış konuşmasında Burcu ŞENSOY manevi idrakların çoğaldığı bu güzel günde birlikte olmaktan mutlu ve huzurlu olduklarını, parça olup bütüne dâhil olmanın, bütünün güzelliğini hissetmenin, bu gerekçelerle yaratıldığımızı bilmenin, yaratılanları severek Yaradan’a yaklaşmanın önemine ve orucun bu idraklari arttırmasına değindi. Ayrıca mesleki kazanımlarda mesleğimizi ileriye taşımak için uğraşların devam edeceğini söyledi.

e3

  Dernek Eski Başkanımız ve ÇSGB Bakan Danışmanı Tuncay CEVHEROĞLU ise konuşmasında çalışma hayatında denetimin ve denetimde Sosyal Güvenlik Denetmenlerinin önemine ve bu özel ayın birlik ve beraberliği arttırdığına değindi.

e4

   Sosyal Güvenlik Denetmenleri Derneği Genel Başkanı Mustafa Duman konuşmasında Ramazan ayının önemi, birlik, beraberlik ve Derneğimizin 10. Yıl kapsamındaki etkinliklerine değindi. İstanbul Sosyal Güvenlik İl Müdürü Sayın GÖKTAŞ ise konuşmasında Sosyal Güvenlik Denetmenlerinin önemine, İstanbul’ da fiziki birleşmelerin devam edeceğine, eğitim çalışmalarına ve yeni projelere değindi.

e5

    Programımıza gelerek bizleri onurlandıran KADİM Daire Başkanı Sayın SÜNGÜ ise yeterlik sınavı ile ilgili değerlendirmelerde bulunarak konuşmasında Sosyal Güvenlik Denetmenliği mesleğini önemsediğini belirtmiştir.

e6

   Güzel niyetlerle başlayan ve bir sabrı birlikte sonlandırmanın huzuruyla iftar programına ciddi bir katılım gösteren Değerli Meslektaşlarımıza teşekkür eder, hayırlı ramazanlar dileriz.

e7

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.