yonetim@sgd.org.tr

Derneğimiz İstanbul Şubesi’nin Faaliyetleri

Derneğimiz İstanbul Şubesi’nin Faaliyetleri

istanbul-thumbSosyal Güvenlik Denetmenleri Derneği İstanbul Şubesi sosyal etkinlikler, ziyaretler ve toplantılar ile faaliyetlerine devam etmektedir.

istanbul1

    Sosyal Güvenlik Denetmenleri Derneği İstanbul Şube Yönetimi İstanbul’da Dünya Kadınlar Günü nedeniyle Fethi Paşa Korusu’nda bir yemek düzenledi. Şube Yönetim Kurulu Başkanı Burcu ŞENSOY İstanbul’daki kadın denetmenlerle bir araya gelerek meslekte kadın olmanın önemine ve zorluklarına değindi.

istanbul-2


   Sosyal Güvenlik Denetmenleri Derneği İstanbul Şube Yönetimi ve değerli meslektaşlarımız ile Halkalı Yetiştirme Yurdu ziyaret edilerek çocukların hazırlamış olduğu el yapımı ürünlerden oluşan sergi gezildi. Değerli Müdürleri Faruk ÇELİK ve sevgili ekibine çok teşekkürler.

istanbul-3


    Sosyal Güvenlik Denetmenleri Derneği Genel Başkan Yardımcısı Ömer Faruk BATUR ile İstanbul Şube Yönetim Kurulu Başkanı Burcu ŞENSOY, İstanbul Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkiler Bölüm Başkanı Prof. Dr. Halil İbrahim SARIOĞLU’  nu ziyaret edip kendisine Bakış Açısını takdim etti.

istanbul-4


    Sosyal Güvenlik Denetmenleri Derneği İstanbul Şube Yönetim Kurulu İstanbul’daki meslektaşlarımızla birlikte Çanakkale Şehitlerimize saygı ziyaretinde bulundu. Anzak çıkarmasının yapıldığı koy ziyareti ile başlayan gezi Conkbayırı, 57. Alay Anıtı,  Seyyid Onbaşı Heykeli, Şehitlik ziyaretleri ile son buldu. Çanakkale’de görev yapan meslektaşlarımızla bir araya gelen İstanbul’daki meslektaşlarımız mesleğimizin geleceği üzerine istişarelerde bulundu.

istanbul-5

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.