yonetim@sgd.org.tr

Dernek Yönetimimiz Tuncay CEVHEROĞLU’ nu Ziyaret Etti

Dernek Yönetimimiz Tuncay CEVHEROĞLU’ nu Ziyaret Etti

   Derneğimizin yeni yönetimi Ankara Sosyal Güvenlik İl Müdürü Tuncay CEVHEROĞLU’ nu ziyaret etti. Görüşmeye Dernek Genel Başkanımız Sinan UZUNPINAR, Dernek Genel Başkan Yardımcıları Şerafettin YILDIZ ve Fatma HACIOĞLU, Dernek Yönetim Kurulu Üyeleri H. Ümit FIRAT, Burak ATALAY, Ahmet AKSU, Mesut HAKSES ve Dernek Strateji Geliştirme Başkanı Özlem SARI ile Dernek yönetimi üyelerinden Mükerrem ALTAYLI, Gülsüm BAYDAR ve M.Şahin KESKİN katılmışlardır.

   Derneğimizin eski başkanlarından olması hasebiyle tecrübelerini paylaşan Sayın CEVHEROĞLU yeni yönetime başarılar dilerken başta özlük hakları olmak üzere mesleğimizin kazanımlarının arttırılması sürecinde desteklerini esirgemeyeceğini belirtmiştir. Geçmişten bugüne mesleğin gelişim sürecinin masaya yatırıldığı toplantıda geleceğe dair projeksiyonlar üzerinde durulmuştur.

   Denetmenliğin Kurumumuz için önemine vurgu yapan İl Müdürümüz, kayıt dışı istihdamla mücadelenin yanı sıra pek çok hususta denetmenlerin önemli roller üstlendiğinden bahsetmiştir. Ayrıca, “Milli İstihdam Seferberliği” kapsamında denetmenler tarafından işyerlerine gerçekleştirilen rehberlik ziyaretlerinin ve devam etmekte olan sektörel denetimlerin gidişatı ve elde edilen sonuçlar da görüşmede ele alınan konu başlıklarından biri olmuştur.

   Dernek Genel Başkanımız Sinan UZUNPINAR ise Sosyal Güvenlik Denetmenlerinin iş ve işlemleri, özlük hakları ve teşkilatlanma konusunda yaşanan sorunları dile getirmiş, çözüm önerileri sunmuştur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.