yonetim@sgd.org.tr

Hakemli Dergimiz “Bakış Açısı”‘nın Yedinci Sayısı Çıktı

Hakemli Dergimiz “Bakış Açısı”‘nın Yedinci Sayısı Çıktı

Sosyal Güvenlik Denetmenleri Derneği yayını olan “Çalışma ve Sosyal Güvenlik Hayatına Denetmenlerin Bakış Açısı” adlı hakemli dergimizin yedinci sayısı çıkmıştır.

Mesleğimizin görev sahası ile ilgili akademik çalışmalara katkıda bulunmakla kalmayıp sahadan gelen tecrübesiyle akademik çalışmalara yön veren Sosyal Güvenlik Denetmenlerinin, zengin içeriği ve kapsamlı makaleleriyle dikkat çeken hakemli dergimizi daha da ileriye taşıyacağına olan inancımız tamdır.

Dergimizin dağıtımına en yakın zamanda başlanacak olup dergimiz tüm üniversitelerin Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümleri ile Kurum teşkilâtımıza, bürokratlara, sendika ve sivil toplum kuruluşlarına iletilecektir.

Bu vesileyle dergimize katkıda bulunan eser sahiplerine, Hakem Kurulu’nda yer alan akademisyenlere, Yayın Kurulu’nda görev yapan meslektaşlarımıza ve Sorumlu Yazı İşleri Müdürü meslektaşımız Mustafa Kılıç’a teşekkür ederiz.Bir cevap

  1. Seda Sezen karadepe dedi ki:

    Mrb iyi günler ben seda sezen karadepe çeyiz yardımı için başvurdum ama bi sonuç alamadım yardımcı olursanız sevinirim saygılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.