yonetim@sgd.org.tr

İl Müdürlerini Ziyaret

İl Müdürlerini Ziyaret

ankarailmudurluguDerneğimiz yeni yönetim kurulu Ankara Sosyal Güvenlik İl Müdürü İsmail SEVİNÇ ile Eskişehir Sosyal Güvenlik İL Müdürü Cahit Gürsel AKPOLAT’ı ziyaret etti. 

    Ankara Sosyal Güvenlik İl Müdürü İsmail SEVİNÇ ile yaptığımız görüşmede Dernek Başkanımız Mustafa DUMAN, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Ayşen KAYA, Özgür GÖKÇE, Mustafa KILIÇ, Hilal ŞAŞMAZ ve Özkan ÖZDEMİR hazır bulundu. Mustafa DUMAN konuşmasında Derneğimizin yaptığı çalışmalar ve Avrupa Birliği projeleri ile ilgili bilgi verdi. Yine Sosyal Güvenlik Denetmenlerinin Kurumumuza kattığı değerlerden  bahsetti. İl Müdürü İsmail SEVİNÇ ise Sosyal Güvenlik Denetmenlerine her zaman önem verdiğini ve bunu her ortamda dile getirdiğini, bu  mesleğin çok daha iyi yerlere geleceğini söyledi.

    Eskişehir Sosyal Güvenlik İL Müdürü Cahit Gürsel AKPOLAT’ı ziyaretimizde Dernek Başkanımız Mustafa DUMAN, Yönetim Kurulu üyemiz Özgür GÖKÇE, il temsilcimiz Hidayet MERCAN ile meslektaşımız Abdulkadir MERCAN hazır bulundu. Dernek Başkanı Mustafa DUMAN Sosyal Güvenlik Denetmenlerinin çalışma ortamının ve güvenliğinin sağlanmasının önemli olduğunu, yaptığı iş ve aldığı risk noktasında Kurumun en önemli birimlerinden biri olduğunu belirtti. İl Müdüründen Sosyal Güvenlik Denetmenlerinin çalışma şartlarının iyileştirilmesini talep etti. İl müdürü AKPOLAT,  Sosyal Güvenlik Denetmenlerinin önemli teknik imkanlara sahip olduğunu, bunun daha da iyi noktalara geleceğini, yer konusunda da bundan böyle daha rahat bir ortamda çalışacaklarını ifade etti.  Görüşmelerimiz iyi dileklerle sonlandırıldı.

    İki il müdürümüze de çalışmalarından ve misafirperverliklerinden ötürü teşekkür ediyoruz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.