yonetim@sgd.org.tr

Meslektaşlarımız Ankara’da Geleneksel İftarımızda Buluştu

Meslektaşlarımız Ankara’da Geleneksel İftarımızda Buluştu

186Sosyal Güvenlik Denetmenleri Derneği geleneksel iftar programımız 26.06.2015 tarihinde Ankara Bera Otelde gerçekleştirildi.

Meslektaşlarımızın yoğun ilgi gösterdiği İftar programına Sayın Müsteşar Yardımcımız Dr. Mehmet Selim BAĞLI, SGK Yönetim Kurulu üyemiz Sayın Kazım ERGÜN, Sayın Genel Müdürümüz Ahmet ACIKGÖZ’le beraber Bakanlığımız ve Başkanlığımız bürokratları da katılmışlardır.

İftar programı Sosyal Güvenlik Denetmenlerini anlatan slayt gösterisi ile başlayıp, Dernek Başkanımız Mustafa DUMAN`ın birlik, beraberlik ve Ramazanın önemine dair konuşması ile devam etti, ardından SGK Yönetim Kurulu üyemiz Sayın Kazım ERGÜN ramazanın önemi hakkındaki konuşmaları ve duaları ile devam etti, akabinde Ç.S.G.B. Müsteşar Yardımcımız Dr. Mehmet Selim BAĞLI denetmenlerin yaptığı işlerden bahsederek denetmenlerin er ya da geç özlük haklarının düzeleceğini ifade eden bir konuşma yaptı.

İftar programına teşrif eden Bakanlığımız ve Başkanlığımız bürokratlarına ve Meslektaşlarımıza teşekkürlerimizi sunarız.

2015 Ankara-Iftar Programi