Yönetim ve Denetim Kurulu üyelerimize tebrik
![](https://www.sgd.org.tr/wp-content/uploads/2023/12/WhatsApp-Image-2023-12-25-at-13.00.23.jpeg)
Dernek tarihimizin en yüksek katılım oranıyla,1228 üyenin çevrimiçi katılımıyla gerçekleşen Sosyal Güvenlik Denetmenleri Derneği 11.E-Genel Kurulu neticesinde seçilen yeni Yönetim ve Denetim Kurulu üyelerimize tebrik mesajlarını, meslektaşlarımıza selâm ve sevgilerini ileten Sayın Bakanımız Prof. Dr. Vedat IŞIKHAN ( @isikhanvedat ) beyefendiye teşekkürlerimizi sunar, saygılarımızı arz ederiz.
#SosyalGüvenlikDenetmenleri