yonetim@sgd.org.tr

Derneğimiz İstanbul Şubesi’nin Ziyaretleri

Derneğimiz İstanbul Şubesi’nin Ziyaretleri

ist11-thumbDerneğimiz İstanbul Şubesi Yönetimi yapmış oldukları ziyaret ve görüşmelerle faaliyetlerine devam etmektedir.

   Sosyal Güvenlik Denetmenleri Derneği İstanbul Şube Yönetimi Ankara ziyaretinde Genel Başkan Mustafa DUMAN ve  Sosyal Güvenlik Denetmeni Hüseyin ERKEÇ ile Sayın Milletvekilimiz Erhan USTA’yı makamında ziyaret etti.

istanbulsube1


Sosyal Güvenlik Denetmenleri Derneği İstanbul Şube Yönetim Kurulu Başkanı Burcu ŞENSOY, Genel Sekreter Ersin EMİRE ve Sosyal Güvenlik Denetmen Yardımcısı Şule YILMAZ Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Danışmanı Sayın Tuncay CEVHEROĞLU’nu ve SGK Başkan Danışmanı Sayın Nedim CAN’ı ziyaret ederek mesleki sorunlar hakkında istişarede bulundu.

ist-sube2


   Sosyal Güvenlik Denetmenleri Derneği İstanbul Şube Yönetim Kurulu Başkanı Burcu ŞENSOY, Başkan Yardımcısı Sertaç KÖKSAL ve Sayman İbrahim KILIÇ Sarıyer Merkez Müdürü Sayın Gamze PAK, Unkapanı Merkez Müdürü Sayın Cumali KURAN, Beşiktaş SGM Müdürü Sayın İsmail TERZİ, Bağcılar Merkez Müdürü Sayın Muhammet KAYA ve Küçükçekmece SGM Müdürü Güven DANACI’yı ziyaret ederek kendilerine ajanda takdim etti.

ist-sube3

ist-sube4

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.