yonetim@sgd.org.tr

Derneğimiz İstanbul Şubesi Faaliyetleri

Derneğimiz İstanbul Şubesi Faaliyetleri

thumbSosyal Güvenlik Denetmenleri Derneği İstanbul Şubesi Memursen Genel Başkan Yardımcısı Hacı Bayram Tombul ve Yönetim Hizmetleri Daire Başkanı Uğur Ünalan ile toplu görüşme öncesi mesleğimizin sorunları ve özlük haklarının iyileştirilmesinin önemi hakkında görüştü.    Büro Memursen 1 Nolu Şube Başkanı Kadir Turalı ve Yönetim Kurulu Üyeleri’nin de yer aldığı istişare toplantısında mesleğin sorunları ve sendikaların bu sorunlara çözüm olmasındaki katılımlarının önemi vurgulandı.

Memursen Genel Başkan Yardımcısı Hacı Bayram Tombul ve Yönetim Hizmetleri Daire Başkanı Uğur Ünalan' ı ziyaret.

Memursen Genel Başkan Yardımcısı Hacı Bayram Tombul ve Yönetim Hizmetleri Daire Başkanı Uğur Ünalan ile yapılan görüşmeden bir kare.

Memursen Genel Başkan Yardımcısı Hacı Bayram Tombul ve Yönetim Hizmetleri Daire Başkanı Uğur Ünalan' ı ziyaret.

Büro Memursen 1 Nolu Şube Başkanı Kadir Turalı ve Yönetim üyelerinin de yer aldığı istişare toplantısından bir görüntü.


    Sosyal Güvenlik Denetmenleri Derneği İstanbul Şubesi MÜSİAD Vizyoner’15 “Gelecekle İş Yapmak” konulu panele katıldı. Modern iş yaşamında hızlı kararlar alınmasının, karar alımlarında teknoloji ve üretim mekanizmalarının önemine değinildi. Kurumsal Direktör Ferda Ankun ile görüşen İstanbul Şube Başkanı Burcu Şensoy, İstanbul Şube Genel Sekreteri Ersin Emire, Denetim Kurulu Üyesi Yusuf Mavili ve Meslektaşlarımız İrfan Ünsal, Serkan Taşköprü “Gelecekle Denetim Yapmak” hakkında işverenleri bekleyen denetimler üzerine görüşlerini paylaştı.

MÜSİAD Vizyoner'15 "Gelecekle İş Yapmak" konulu panelden.

MÜSİAD Vizyoner’15 “Gelecekle İş Yapmak” konulu panelden.


    Sosyal Güvenlik Denetmenleri Derneği İstanbul Şubesi yeterlik sınavına yönelik “İş Hukuku” eğitimi düzenledi. Marmara Üniversitesi’nde Doç. Dr. Muzaffer Koç ve Eski İş Müfettişi Mehmet Koçak’ın İş Kanunu’nda önemli kavramlar olan alt işveren, muvazaa, sözleşmelerin kurulması ve fesihleri, idari para cezaları hususunda bilgilendirme yapılarak, soru cevap bölümleri ile eğitim sonlandırıldı. Değerli Hocamız Muzaffer Koç ve Mehmet Koçak’a katkılarından ötürü teşekkür ederiz.

İş Hukuku Eğitimi' nden.

İş Hukuku Eğitiminden.

Değerli Hocamız Muzaffer Koç ve Mehmet Koçak’a katkılarından ötürü teşekkür ederiz.

Değerli Hocamız Muzaffer Koç ve Mehmet Koçak’a katkılarından ötürü teşekkür ederiz.


    Sosyal Güvenlik Denetmenleri Derneği İstanbul Şubesi Tekirdağ’da görev yapan Üstadlarımızı ve meslektaşlarımızı ziyaret etti. Tekirdağ İl Müdürü Fatma Derya Alan ile mesleğin sorunları ve geleceği üzerine istişare edilerek mevcut çalışmalar hakkında bilgilendirme yapıldı. Çorlu Merkez Müdürü Zeynep Cevher Yılmaz ile mesleğin daha iyi yerde olması için yapılması gerekenler hususunda görüş alışverişinde bulunuldu.  Kendilerine konukseverliklerinden ötürü teşekkür ederiz.

Tekirdağ İl Müdürü Fatma Derya Alan' ı ziyaret.

Tekirdağ İl Müdürü Fatma Derya Alan’ ı ziyaretimiz.

Çorlu Merkez Müdürü Zeynep Cevher Yılmaz' ı ziyaretimiz.

Çorlu Merkez Müdürü Zeynep Cevher Yılmaz’ ı ziyaretimiz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.